Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Biltürk Turizm Sanayi ve Ticaret Ananonim Şirketi olarak 2018 yılında kurulan şirketimiz 2008 den bugüne edindiği tecrübe ve birikimle sizlere profesyonel çözümler üretmektedir. Firmamız bünyesinde Elektrik, Elektronik, Güvenlik ve Alarm Sistemleri, web tasarım ve programlarama, prefabrike konut çözümleri ve turizm konularında olmak üzere 5 ayrı branşta ürün ve hizmetler üretilmektedir. 

Bungalovbizde.com web sitemiz başta Mersin bölgesi olmak üzere ülkemiz genelindeki birçok konaklama tesisi ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz Mybuss Time Travel - Turizm ve Seyahat acentesi ile Tursab belgesi bulunan araçlarla profesyonel rehberler eşliğinde turlara dahil olmak veya Havalimanı ve Otogarlardan konaklama tesislerine transferleriniz içinde çözümler üretiyoruz. Sizlerin tatil ihtiyaçlarında doğayla başbaşa huzurlu bir tatil geçirmesine yardımcı oluyoruz.

Dilerseniz Transfer ve Sürücü dahil araç çözümlerimizden yararlanarak size özel etkinliklerde düzenliyoruz. Doğumgünü, Evlilik Teklifi, Ebeveyn Kampları gibi birçok aktiviteyi sizlerin beğenisine ve hizmetine sunuyoruz.


Biz Sizi Arayalım

“Sizinle irtibata geçebilmemiz için GSM numarasını ekteki ilgili alana girer misiniz.” Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.